21 marca 2022 | Autor: Zuza z Liderwood
Duży-taras-na-podwyższeniu-deska-Premium-Redwood-Rzeszów-3

Oczywiście, że można kupować deski i inne materiały wielkogabarytowe przez Internet. Co więcej, takie rozwiązanie ma wiele dobrych stron, jak chociażby szeroki wybór czy wyjątkowe okazje, np. promocja na deski kompozytowe.

Zakupy wielkogabarytowe przez Internet – dostawa

Nie zawsze produkty, które chcemy kupić, znajdują się w punktach sprzedaży w pobliżu miejsca zamieszkania. Wielkogabarytowe produkty i tak często muszą zostać do nas dostarczone, gdyż samodzielna dostawa do domu może okazać się niemożliwa. Niektóre firmy i sklepy  – w tym Liderwood – oferują dostawę na terenie całej Polski w dobrej cenie. Niekiedy ta cena dostawy jest nawet niższa niż próba samodzielnego przywiezienia produktów do domu, a my nie musimy się martwić o kwestie logistyczne – wszystko to jest obowiązkiem sprzedawcy i dostawcy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze deski dotarły do naszych Klientów w nienaruszonym stanie, m.in. poprzez stosowanie specjalnie wytworzonych palet. Krótki czas oczekiwania na dostawę niewątpliwie również jest ogromną zaletą kupowania desek przez Internet.

Niski-taras-z-deski-kompozytowej-premium-Amber-Gorzów-1

Taras z deski kompozytowej tarasowej Premium w kolorze Amber (fot. Klient Liderwood)

Zakupy wielkogabarytowe przez Internet – bezpieczne płatności

Ważne jest także bezpieczeństwo w sieci. SSL jest protokołem sieciowym używanym do bezpiecznych połączeń internetowych. Certyfikat SSL szyfruje wszystkie dane przesyłane pomiędzy stroną WWW a jej użytkownikiem, takie jak hasła, loginy czy dane osobowe. Chroni również wszystkie przeprowadzane transakcje.

W sklepie Liderwood, poza tradycyjnym przelewem, jest również możliwość płatności PayU, certyfikowanego i  zachowującego najwyższe standardy bezpieczeństwa operatora płatności internetowych. W ramach tej usługi można również wygodnie i szybko płacić blikiem, a także zrobić zakupy przez Internet na raty.

Świadome zakupy przez Internet

Przez Internet nie trzeba kupować „w ciemno”. W Liderwood można zakupić próbniki desek tarasowych i desek elewacyjnych. Wówczas na żywo możemy zobaczyć ich kolory i wygląd, poczuć ich strukturę oraz je porównać, a następnie świadomie podjąć decyzję i wybrać odpowiednią deskę kompozytową, dopasowaną do naszych upodobań i potrzeb. Asortyment jest tak samo szeroki w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym.

Deska-ogrodzeniowa-Redwood-Gdynia

Ogrodzenie z deski kompozytowej ogrodzeniowej Premium w kolorze Redwood (fot. Klient Liderwood)

Doświadczenie i zaufanie

Liderwood jest na rynku od 2016 roku. Lata pracy i doświadczenia mają swoje odzwierciedlenie w zaufaniu naszych Klientów, których opinie regularnie pojawiają się m.in. w Google. Nasi sprzedawcy chętnie pomagają i odpowiadają na wszystkie pytania.

Od tych kilku lat stale się rozwijamy. Na prośby naszych klientów wprowadzamy nowe produkty i ich wersje kolorystyczne. Na początku 2022 roku otworzyliśmy nowy salon sprzedaży w Rumi (województwo pomorskie, ul. Grunwaldzka 29).

salon liderwood rumia pomorskie

Salon Sprzedaży Liderwood w Rumi (fot. Liderwood)

ostatnie artykuły

Polecane produkty

×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×