Aktualności

Deski kompozytowe pełne, lamele elewacyjne dąb i inne nowości na liderwood.pl

W ostatnim czasie w naszym sklepie pojawiło się wiele nowości. Śledzimy najnowsze trendy i technologie, aby oferować produkty, które sprostają wymaganiom naszych klientów. Chcemy zapewnić najlepsze rozwiązania w różnorodnych kolorach i wykończeniach, aby każdy mógł znaleźć odpowiedni materiał na elewację czy taras.

Deski tarasowe pełne Solid

Rodzaj desek tarasowych, którego jeszcze u nas nie było – deski pełne. Deska Solid Premium ma tzw. pełną konstrukcję, co czyni ją jeszcze trwalszą w porównaniu do desek kompozytowych z komorami. Deska Solid posiada również charakterystyczną strukturę, imitującą naturalne usłojenie drewna. Ponadto zewnętrzna powłoka polimerowa otacza deskę Solid ze wszystkich stron, zapewniając nie tylko ochronę przed plamami, ale także przed ścieraniem i utratą koloru. Jest to bez wątpienia produkt wysokiej klasy, idealny dla osób ceniących sobie najlepszą jakość i chcących zbudować piękny taras na lata. Jest połączeniem wszystkiego, co cenne: estetyki, trwałości i innowacyjnych rozwiązań.

Dostępny w dwóch wyjątkowych kolorach: Natural Wood i Smoke White.

deski pełne kompozytowe

Lamele elewacyjne w trzech nowych kolorach

Lamele w naszej ofercie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Wielokrotnie otrzymaliśmy informację o poszukiwanych lamelach w jasnych odcieniach brązu, dlatego też poszerzyliśmy tę kategorie o trzy nowe kolory: dąb, dąb antyczny i orzech.

Deska tarasowa Dąb/Orzech

Dwustronna deska tarasowa oferuje piękno naturalnych odcieni: dębu i orzecha. Deski Premium można układać obustronnie – drugi kolor pozostanie niewidoczny. Podobnie jak pozostałe deski Premium i deski Solid, naturalny wygląd nadaje jej także charakterystyczny wzór drewna. Mają również nałożoną ze wszystkich stron powłokę polimerową, która chroni je przed plamami, utratą koloru i ścieraniem.

Deski tarasowe 3D Classic

Podobnie jak deski Premium, deski 3D Classic są dwustronne. Z jednej strony deska jest ryflowana, a z drugiej wytłoczony został deseń drewna. Dzięki temu można wybrać między odpowiednie wykończenie i dostosować taras do swoich preferencji.

Przedstawiamy nie tylko nowy rodzaj desek, ale również dwa nowe kolory: Taupe i Cotto. Taupe to delikatny, stonowany beżowoszary odcień. Z kolei deska Cotto ma wyjątkowy kolor, który przypomina jasną ceglaną czerwień z domieszką brązu.

 

Zachęcamy do zamawiania próbników naszych nowych desek i lameli lub odwiedzenia jednego z naszych salonów w Rumi, Gdyni i Krakowie. W razie pytań lub wątpliwości, służymy radą i pomocą, abyście mogli stworzyć tarasy i elewacje swoich marzeń. Zapraszamy do kontaktu

kontakt@liderwood.pl

Ostatanie wpisy

Wyróżnione produkty

Deska Tarasowa Kompozytowa 3D Classic Miodowy Teak – dł. 1 m

24,41 /szt.
162,73 /㎡
Waga 12,4 kg
Wymiary 100 × 14,5 × 2,1 cm
Grubość

20-21 mm

Kolor

Odcienie beżu

Odcienie

Jasne

Struktura

Deseń drewna, Ryfle

Deska Tarasowa Kompozytowa 3D Classic Brąz – dł. 1 m

24,41 /szt.
162,73 /㎡
Waga 12,4 kg
Wymiary 100 × 14,5 × 2,1 cm
Grubość

20-21 mm

Kolor

Odcienie szarego

Odcienie

Ciemne

Struktura

Deseń drewna, Ryfle