Elewacja i taras na wiosnę – wiosenne nowości w Liderwood - Liderwood.pl
8 kwietnia 2022 | Autor: Zuza z Liderwood
Taras z deski kompozytowej premium amber

Wraz z rozpoczęciem wiosny rozpoczynamy również sezon na grillowanie, wędzenie oraz poranną kawę i rodzinne obiady na tarasie. Warto rozpocząć przygotowania i zbudować taras, patio lub balkon, aby móc cieszyć się tymi chwilami i piękną pogodą.

My z kolei na wiosnę wprowadzamy kilka nowości. W odpowiedzi na prośby i pytania naszych Klientów poszerzamy naszą ofertę o deski w nowych kolorach i o nowym wykończeniu.

Deski kompozytowe na taras

Zacznijmy od tarasu – wśród naszych desek tarasowych Premium pojawia się nowy „model” w kolorach Ecru oraz Sand. Deski kompozytowe Premium są dwustronne i można układać je według upodobań. Z jednej strony znajduje się kolor Ecru, jasny, elegancki, ale sprawiający, że przestrzeń nabiera również przytulnego i naturalnego charakteru. Natomiast z drugiej strony deski mamy kolor Sand – jasnobrązowy odcień z delikatnie widoczną domieszką zieleni. Ten kolor kojarzy się ze świeżością i naturalnością i świetnie będzie pasował do miejsc o takim charakterze.

Podobnie jak pozostałe deski Premium nasza nowość również posiada charakterystyczny deseń drewna oraz nałożoną ze wszystkich stron powłokę polimerową, która chroni ją przed plamami, utratą koloru oraz ścieraniem. Deski Premium są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, butwienie, gnicie oraz działanie insektów. Nie wymagają konserwacji ani impregnowania.

deska tarasowa kompozytowa premium

Deski kompozytowe elewacyjne

Deski lamelowe

Deski lamelowe Premium już mieliście okazję poznać – nasze dwie nowości w tej kategorii różnią się od pozostałych nie tylko kolorem, ale również wykończeniem. Nowe lamele zewnętrzne mają wytłoczony deseń drewna. Wszystkie deski lamelowe Premium posiadają powłokę polimerową – podobnie jak w przypadku desek tarasowych chroni je ona przed plamami, utratą koloru oraz ścieraniem.

Kolor Walnut jest zdecydowanie ciemniejszy i bardziej stonowany. Głęboki i ciemny odcień brązu na pewno będzie odpowiadać osobom lubiącym klasyczne i eleganckie wykończenia elewacji. Zwolennikom żywszych i nieco jaśniejszych elewacji z pewnością w oko wpadną lamele w kolorze Amber. Ten wyrazisty brąz o bursztynowym odcieniu zdecydowanie przykuwa wzrok.

Deska elewacyjna Premium Amber

Dobrą alternatywą dla fanów wyrazistych elewacji niewątpliwie jest deska elewacyjna Premium w kolorze Amber. Również posiada powłokę polimerową oraz deseń drewna. Deski kompozytowe nie ulegają procesom gnicia i butwienia i są odporne na trudne warunki atmosferyczne.

deska elewacyjna premium amber

Deska kompozytowa elewacyjna Premium w kolorze Amber

Dzięki technologii, w której powstają, wszystkie nasze nowe deski kompozytowe, są łatwe w utrzymaniu w czystości i wytrzymałe. Gwarantuje to długi okres użytkowania. Polecamy zamówić próbniki w celu zobaczenia kolorów na żywo. Gamę kolorystyczną, jak widać, stale poszerzamy, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

Zbudowany taras trzeba również urządzić: postawić stół, krzesła i coś do przygotowywania posiłków dla najbliższych. Grille, paleniska oraz wędzarnie idealnie sprawdzą się w tej roli – w sam raz na powitanie wiosny oraz majówkę, a także na lato.

Wędzarnia jest teraz dostępna w cenie promocyjnej – zapraszamy do naszego sklepu online. 😊

ostatnie artykuły

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×