1 lutego 2023 | Autor: Zuza z Liderwood

„Deski najwyższej jakości, doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych.”

„Firma oferuje duży wybór bardzo ładnych i porządnych desek, gwarantując przy tym rozsądne ceny.”

„Bardzo ładne wzornictwo, (…) jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tych desek, sprawują się znakomicie.”

„Wytrzymałe i trwałe deski”

 Tak o deskach tarasowych EcoTravers wypowiedzieli się respondenci badań Konsumencki Lider Jakości 2022. Skojarzenia, jakie wśród nich budzi, to m.in. wytrzymałość, solidne wykonanie, ładny wygląd oraz najwyższa jakość. Właśnie dlatego producentowi desek kompozytowych EcoTravers przyznano Złote Godło w kategorii deski tarasowe.

Konsumencki Lider Jakości to nagroda przyznawana w Polsce przez redakcję Strefy Gospodarki za wysoką jakość produktów, która została potwierdzona badaniami rynkowymi i opiniami konsumentów. Otrzymanie tego wyróżnienia świadczy o wysokiej jakości oferowanych produktów. Jest to również potwierdzenie, że producent desek kompozytowych EcoTravers cieszy się dużym zaufaniem i uznaniem wśród konsumentów.

W badaniach pod uwagę brane są rzeczywiste głosy aktywnych konsumentów zgromadzone w ogólnopolskich badaniach konsumenckich. Dzięki temu wyłania się liderów z danej branży oraz zbiera się informacje na temat jakości wybranych produktów i usług.

Gratulujemy EcoTravers zdobycia I miejsca i Złotego Godła w programie Konsumencki Lider Jakości 2022 i życzymy dalszych sukcesów!

 

ecotravers deski tarasowe lider jakości

ostatnie artykuły

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×