Wsporniki Tarasowe Regulowane | Deski Tarasowe Kompozytowe

Dostępne wymiary

Wsporniki tarasowe regulowane pod legary

Wspornika można używać bezpośrednio, bez dodatkowych podkładek, na naturalnie bądź mechanicznie utwardzone podłoże, zagęszczone kruszywo oraz na różnego rodzaju powłoki izolacyjne i folie dachowe.

WSPORNIKI TARASOWE REGULOWANE POD LEGARY:

ETL 18-32mm

ETL 35-70mm

ETL 66-145mm

ETL 140-220mm

+ dyski poziomujące w nachyleniu 1%, 2% lub 3%

Wsporniki tarasowe pozwalają na regulowanie i właściwe poziomowanie tarasów z desek kompozytowych i płyt gresowych. Poprawiają wentylację i gwarantują poprawną izolację termiczną. Puste miejsce między izolacją a powierzchnią zapewnia poprawną cyrkulację powietrza.

Pod płytami gresowymi lub powierzchnią tarasu, która jest uniesiona na wspornikach, można ukryć różnego rodzaju przewody i zachować istniejącą już instalację. Dzięki możliwości szybkiego demontażu desek kompozytowych zachowamy do niej bardzo łatwy dostęp.

Wsporniki tarasowe regulowane ułatwiają również sam montaż, a zwłaszcza skracają jego czas. Wpływa to korzystnie nie tylko na cenę wykonania, ale i na czas budowy tarasu.

Skontaktuj się z nami, jeśli zastanawiasz się, ile wsporników potrzebujesz. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać odpowiedniego rodzaju deski kompozytowe do stworzenia solidnego i eleganckiego tarasu.

Powiadom o dostępności Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Podaj poniżej swój adres e-mail.
×

Hello!

Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

×